Філософія

«Сіль Землі» – сімейний ресторанний комплекс банкетного направлення в етно-стилі. Ми спробували відбити його унікальний характер в інтер’єрі, передавши самобутню атмосферу.

У процесі розбудови комплексу дизайн і матеріали оздоблення розроблялися з індивідуальним підходом. Тож він вийшов справді аутентичним, не схожим на будь-який інший. Звідси і назва, що неодмінно чіпляє – «Сіль Землі». Вона підкреслює і знаменує щось єдине і неповторне в своєму роді.

Атмосфера закладу дозволить гостям поринути у безтурботний домашній відпочинок.

Комплекс

Ресторанний комплекс складається з двох поверхів та шести окремих банкетних будиночків. Також є тераса, яка відкривається з настанням тепла.

Перший поверх – це основний зал із сценою, лаунж-зона, VIP-зала та дитяча кімната. В основному залі розташовані затишні столики, відкривається панорама на сцену. Атмосферу доповнює приглушене світло та камін. Ідеальне місце для ділових зустрічей чи сімейних обідів.

На другому поверсі розташована простора зала, що чудово підходить для проведення банкетів будь-якого формату і масштабу. Дизайнерський інтер’єр, високі стелі, панорамні вікна неодмінно доповнять атмосферу вашого свята.

Кухня

Ми палко підтримуємо національну кухню у її неповторному стилі та сучасному виконанні. Прагнення до використання екологічно чистих українських продуктів – підґрунтя нашої кулінарної філософії.

Ми поєднали українські традиції й сучасні кулінарні техніки для того, щоб створити особливу й переосмислену українську кухню.

Цінності

Наші гості дійсно відчують себе по-домашньому, як удома, завдяки локації та більш помірного ритму життя. Ми бажаємо, щоб гості нашого комплексу відпочивали з українською душею і традиціями. Це ідеальне місце для того, щоб насолодитися смаком України у сімейному колі.